flaga polski  flaga angli  flaga niemcy  flaga rosja  flaga czechy 
Image not available

 

  • P1
  • P2
  • P3
  • P4
 Fotolia 40613763 XS

 

Wózki Dziecięce

Skyline to nowa marka na polskim rynku. Produkty powstały we współpracy z wybitnymi fachowcami w dziedzinie designu i technologii. Właścicielem marki Skyline jest firma Sigmatec, będąca kontynuacją rodzinnych tradycji, zapoczątkowanych w Częstochowie w latach 50-tych ubiegłego wieku. 

Skyline oferuje produkty, które powstały przy użyciu najnowszych technologii i w oparciu o najlepsze rozwiązania konstrukcyjne. Wyroby produkowane są według europejskich norm bezpieczeństwa

PN-EN 1888:2004.

Skyline to nie tylko marka, ale przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą.

Oferujemy: wózki dziecięce 3w1, huśtawki dziecięce, sanki dla dzieci, foteliki samochodowe.

 

 

 

 

 

AMBERLINE QUBE 3w1

AMBERLINE QUBE 3w1

QUBE to nowoczesny wózek wielofunkcyjny, wykonany z lekkich, a zarazem solidnych, wytrzymałych profili aluminiowych.

WIĘCEJ


AMBERLINE PERLO 3w1

AMBERLINE PERLO 3w1

PERLO to nowoczesny wózek wielofunkcyjny, wykonany z lekkich, a zarazem solidnych, wytrzymałych profili aluminiowych.

WIĘCEJ


AMBERLINE VITORIA 3w1

AMBERLINE VITORIA 3w1

VITORIA to nowoczesny wózek wielofunkcyjny, wykonany z lekkich, a zarazem solidnych, wytrzymałych profili aluminiowych. Tkaniny użyte do jego produkcji (wielobarwny poliester, len oraz eko-skóra) są najwyższej jakości i posiadają certyfikat OECO-TEX.

WIĘCEJ


AMBERLINE VIGO 3w1

AMBERLINE VIGO 3w1

Wózek dziecięcy AmberLine - VIGO to marka premium wśród wózków dziecięcych. Wyraziste kolory, nowoczesna wzornictwo oraz zgrabna sylwetka, podkreślają jego sportowy charakter.

WIĘCEJ


AMBERLINE MAXIM 3w1

AMBERLINE MAXIM 3w1

MAXIM to nowoczesny wózek wielofunkcyjny, wykonany z lekkich, a zarazem solidnych, wytrzymałych profili aluminiowych. Tkaniny użyte do jego produkcji (wielobarwny poliester, len oraz eko-skóra) są najwyższej jakości i posiadają certyfikat OECO-TEX.

WIĘCEJ


AMBERLINE CLASSICA 3w1

AMBERLINE CLASSICA 3w1

AmberLine Classica to połączenie klasyki i nowoczesności. Wózek dostępny jest na 14 calowych, metalowych kołach szprychowych.

WIĘCEJ


AMBERLINE CLASSICA RETRO 3w1

AMBERLINE CLASSICA RETRO 3w1

Wózek dostępny jest na 17" calowych, metalowych kołach szprychowych. Posiada modułową gondolę, spacerówkę i fotelik samochodowy. Zapewni on pełen komfort i bezpieczeństwo Tobie i Twojemu dziecku.

WIĘCEJ


AMBERLINE ACTIVE 3w1

AMBERLINE ACTIVE 3w1

Ciekawa stylistyka, nowoczesna konstrukcja, jak również dbałość o detale, zaowocowały powstaniem interesującego produktu, który pozwoli Państwu na miłe spędzenie czasu na spacerach ze swoimi pociechami.

WIĘCEJ


AMBERLINE VISTA 3w1

AMBERLINE VISTA 3w1

Wózek dziecięcy AmberLine - „Vista” to marka premium wśród wózków dziecięcych. Wyraziste kolory,nowoczesna wzornictwo oraz zgrabna sylwetka, podkreślają jego sportowy charakter.

WIĘCEJ


SKYLINE GTR2 3w1

SKYLINE GTR2 3w1

Skyline GTR 2 to nowoczesny, wygodny wózek głęboko- spacerowy o sportowym designie! Rączka i barierka wykonana z eko-skóry i przeszyta nicią w kolorze wkładki wózka! System amortyzacji w widełkach – w celu poprawy komfortu jazdy, przednie obrotowe widełki zostały wyposażone w elementy amortyzujące.

WIĘCEJ


SKYLINE GTR

SKYLINE GTR

Skyline GTr to nowoczesny, wygodny wózek spacerowy o sportowym designie! Elementy konstrukcji pokryto karbonem dla podkreślenia jego wyjątkowego stylu. Rączkę i barierkę wykonano z eko-skóry i przeszyto nicią w kolorze wkładki wózka.

WIĘCEJ


SKYLINE GT

SKYLINE GT

Wykonany z profili aluminiowych, które wpływają na niską wagę wózka oraz gwarantują wytrzymałość konstrukcji. Unikalne wzornictwo, przyjazne tkaniny z atestem oraz zaawansowane rowiązania techniczne pozwolą Państwu na miłe spędzenie czasu.

WIĘCEJ


SKYLINE SALTO

SKYLINE SALTO

W pełni aluminiowa konstrukcja pozwoliła ograniczyć ich wagę do zaledwie 4kg, dzięki czemu bez trudu uniesie je nawet Twoje dziecko!Aluminium jest gwarancją jakości, wytrzymałości i trwałości produktu.

WIĘCEJ


SKYLINE SANTE

SKYLINE SANTE

Specyfikacja: lekka, stabilna, wytrzymała konstrukcja w dwóch kolorach: grafit i srebrny, wyposażona w amortyzacje siedziska, które znacznie poprawia komfort użytkowania

WIĘCEJ


SKYLINE DUO

SKYLINE DUO

Możliwość montowania oparcia przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Ergonomiczne uchwyty do przenoszenia. Płozy o przekroju eliptycznym, wzmocnione tworzywem PP, zapewniającym doskonały ślizg, jak również poprawiającym ich wytrzymałość. Materacyk wykonany jest z nieprzemakalnego materiału, łatwego w utrzymaniu czystości.

WIĘCEJ


SKYLINE SNOW POWER

SKYLINE SNOW POWER

Niezawodne oraz świetnie wyglądające sanki dla dzieci występujące w czterech modnych zestawieniach kolorystycznych, które zapewnią niezapomiane chwile Tobie i Twojemu dziecku.

WIĘCEJ


SAMBA PLUS

SAMBA PLUS

HUŚTAWKA STOJĄCA DLA NAJMŁODSZYCH 4w1: huśtawka, kołyska, leżaczek, krzesełko do karmienia. NOWOŚĆ ! Pasy 5-cio punktowe w zestawie.

WIĘCEJ


SAMBA LUX

SAMBA LUX

Przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia. Malowanie elektrostatycznie elementów konstrukcji, gwarantuje najwyższą jakość powłoki lakierniczej. Dzięki temu jest ona odporna na zadrapania, korozję i działanie czynników zewnętrznych, t.j. promieniowanie słoneczne i UV. Max obciążenie to 25kg. Łatwa w składaniu, zajmuje niewiele miejsca.

WIĘCEJ


FOTELIKI

FOTELIKI

Fotelik Samochodowy w formie wygodnego nosidełka, z możliwością montażu na wszystkich wózkach SKYLINE, przeznaczony dla dzieci od urodzenia do 10kg. Wykonany z trwałego tworzywa , wyposażony w mięciutką tapicerkę, która łatwo można zdjąć i wyprać w delikatnym środku piorącym w temperaturze 30 stopni.

WIĘCEJ


SKYLINE SOPRANO 3w1

SKYLINE SOPRANO 3w1

Gondola wraz z torbą i przykryciem. Regulacja zagłówka w standardzie. Spacerówka z możliwością montażu przodem i tyłem do kierunku jazdy. Wielostopniowa regulacja oparcia i podnóżka. Możliwość odpięcia tylnej części budki spacerówki w celu zapewnienia lepszej wentylacji.

WIĘCEJ


SKYLINE RODEO STANDARD 3w1

SKYLINE RODEO STANDARD 3w1

Mały i praktyczny, wszystko co potrzebne jest w zestawie. W kilkanaście sekund można wózek przerobić na część sportową. Fotelik także przystosowany do ramy wózka.

WIĘCEJ


SKYLINE RODEO LUX 3w1

SKYLINE RODEO LUX 3w1

Wózek Rodeo LUX posiada skrętne (obracane o 360st) koła przednie z możliwością blokady do jazdy na wprost. Najwyższy standard elementów oraz wykonania. Fotelik samochodowy. Baza ISOFIX

WIĘCEJ